Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Včelí žihadlo

Ahoj lidi, stalo se, že jsem šlápnul na včelu. Žihadlo jsem vytáhnul, trochu to svědilo, jinak nic. Ale až druhý den to přišlo-myslel jsem, že se zblázním, jak to svědilo. A vydrželo to tři dny. Nemáte někdo náhodou babskou radu, co dělat, aby to tak nesvědilo? Čím by se to dalo namazat? Loni jsem zkoušel Fenistil, ale bez valného účinku. Moc všem děkuji za poradu.
S.

Různá bodnutí hmyzem a následné svědění nebo otoky, stejně tak drobnější poranění a popáleniny řeším již pouze koloidním stříbrem v rozprašovači a mám jej vždy po ruce. Funguje rychle a spolehlivě, vše se i rychleji hojí, mnoholetá zkušenost na sobě i v rodině. V pohodě to koupíš na netu.