Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana skleníku před kroupami

Prosím Vás máte nějaký tip na ochranu skleníku proti kroupám. Myslím nějakou plachtu, která by byla lehká, ať nezatíží konstrukci a pokud možno průdyšná, ať ji nezvedne vítr. Vím, že jak příjdou 5cm kroupy, tak s tím nic nenadělám, ale aspoň proti těm menším!
Dík

Nad tím jsem uvažoval, ale kde koupim takovou síť s malými oky (do 0,5 cm). Sitě které jsem na netu našel byly role, max. 1,5m široké já sice potřebuji zakrýt plochu 2,5x4m, ale pokud si vezmu, že kroupy můžou jít pod úhlem, tak bych potřeboval přesah, takže plachtu min. 3m šíře. Už jsem se u prodejců ptal, jestli by to nedokázali sešít ze 2 1,5m rolí, ale zatím to nikdo nedokázal. Plachtu tam použít nejde, protože by mi to svoukl vítr, který většinou při krupobití je.
Spíše bych potřeboval nějaký přehoz, který by konstrukci moc nezatížil a snížil by ty nárazy kroup.Navíc bych nepotřeboval žádné stožáry.