Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křovinořez při náklonu nejede

Dobrý den,
včera jsem nastartoval křovinořez 432 HB VARI. Všechno bezvadný, ale jakmile ho hodím na popruh a začnu sekat /nakloní se/, do 5 vteřin zdechne. Napřed jsem si myslel, že je to tím, že tam mám málo benzínu, tak jsem dolil. Tím to není. Prostě když leží na zemi na rovno, drnčí na volnoběch, můžu přidávat plyn jak chci a jede. Jamile motor přizvednu, zdechne.
Prosím Vás, nevíte někdo čím to je?
Děkuji za každou radu

Díky
Jsou tam hadičky dvě. Jedna průhledná a jedna černá. Která saje palivo? Když ten křoviňák leží, tak jede v pohodě a v té průhledné jakoby nic ani neteklo. Naplní se jen když pomačkám ten klobouček /sytič?/

Tak kloboučkem to nebylo! Nakonec jsem dnes rozebral karbec; membrána v pořádku, klobouček taky, ale problém byl v ulomené sací hadičce těsně za vstupem (těsněním) do nádrže! Asi se uklepala v důsledku kývavého pohybu s křoviňákem. No a logicky přes prasklinu byl nasáván falešný vzduch. Koupím zítra v mototechně novou hadičku a uvidíme... :-)