Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha z OSB

Zdravím všechny kutily,
Potřebuji na chatě v jedné místnosti udělat novou podlahu. Řeším, zda z palubek nebo OSB. Víc se mi líbí OSB, jelikož je odolnější vůči teplotám a vlhkostem. Jak to udělat? Nemám tam moc místa. Na výšku se můžu bavit někde okolo 3 centimetrů. Čili nějaký 1 cm rošt a na to 22 mm OSB nebo to OSB nalepit? Jak nalepit, čím nalepit? Beton je + - 5 mm rovný. Na absolutní rovnost si nepotrpím.
Jak by jste to vyřešili?
Díky za rady

zdravím, ľahké plávajuce podlahy robím už nejáký čas a stretol som sa už aj stýmto prípadom,
moje riešenie znie zrovnať tu škváru (trochu uhutniť) na to rozprestrieť geotextíliu stačí 200g/m2
potom liapor a na to dvakrát osb ale z mojej skúsenosti aspoň 15mm ale odporúčam 18 mm lepiť v perodrážke a plošne lepidlom na drevo (odporúčam rakoll)
polystyrén neodporúčam aj keď použijete "elastifikovaný" podlahový polystyrén
bude to dosť dunieť a "húpať" sa v porovnaní s liaporom