Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porucha pracky Electrolux

Dobry den, mam necele tri roky starou pracku Electrolux model EWS1277FDW. Dnes pri nastaveni programu syntetika zacala napoustet vodu, na obrazovce se objevily vsechny ikonky casu, teploty apod. Po nekolika sekundach se cas prani zmenil z ! hod 30 min na 1 min do konce, prestala napoustet a zacala pipat jako na konci programu - s tim rozdilem, ze se automaticky neuvolnily dvirka, pokud bych ji nevypla on/off, pipa stale. dvere se podarilo otevrit jen pridrzenim pausy. Stejne reaguje i na jine programy, samostatne odstredeni ale funguje. Filtry jsou ciste. Nemate nekdo radu, kde by mohl byt problem? diky

Zrovna jsem řešil dost podobný problém s pračkou Electrolux EWS1066 kdy po nastaveni jakéhokoliv programu po chvilce ukázala na displeji 1 min a zapnula ventil napouštění vody. Způsoboval to vadný blokovací zámek dveří.