Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vercajk z Lídlu.

Momentálně je v Lídlu k mání za necelých patnáct set peněz českých svářečka
http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetai l&id=49647
a příště tam má být elektrocentrála
http://letak.lidl.cz/eabb17f0-0776-4269-9318-8cef2 a77ed14/#/20

Ještě jsem nic nesvařoval, ale za ty peníze by se mi to možná občas hodilo, třeba něco přismrknout k jeklu nebo tak.
A ta elektrocentrála by snad přišla k využití, kdyby někdy v zimě za mrazů na delší dobu vypnuli elektřinu - máme plynové topení s oběhovým čerpadlem a bez elektřiny netopíme.

Máte s vercajkem podobných parametrů nějaké zkušenosti? Můžete mi doporučit, abych si to koupil nebo je to vyhazování peněz? Co tak čtu ohlasy na vercajky z Lídlu, většinou bývají příznivé.

Kolega si v minulé akci koupil vrtací kladivo, kvůli rekonstrukci koupelny. V práci nám ji ukazoval a zkoušel, OK. Dojel dom, začal dělat a konec, ani obraz ani zvuk. Tak ji šel reklamovat, na prodejně už všechny prodané, tak to poslali na reklamaci. Teď má těžkou hlavu jestli má rekonstrukci odložit o měsíc a žít v rozdrbané koupelně, nebo koupit druhou a pak bude mít dvě.