Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekačka, problém s motorem

Vlastním benzinovou sekačku Einhell BG PM 46 bez pojezdu, kterou vlastním 5 let. Cca po 5 minutách začnou kolísat obrátky a motor zhasne. Nechám motor v klidu cca 10 min, pak nastartuju a zase chvíli běží. Byla v opravně a já jsem jí měl rozebraný celý karburátor, vyčistil a výše popsanou poruchu má stále. Prosím, může mi někdo poradit, co s tím. Děkuji všem předem za názory a rady.

dobry den chcem sa spytat či neviete ako nastavit ten karburator podla čoho ked nemam servis manual mam ten isty problem ako pan co pisal naskoči pri sitici a kde ju dam do polohy na kosenie tak zhasne
dakujem

Dobrý den,karburátor se sám nerozšteluje.Takže,opatrně rozebrat,rozebrat všechny díly,případně namalovat jak tam co bylo,některé díly se dají přesadit jinak a nastane problém.Vyšroubovat i všechny trysky,jsou ukryté na dně zahloubených otvorů,nic neztratit.
Potom celý karburátor ponořím na kousku drátu do vařicí vody,nečistoty se uvolní.
Vyndám,vyfoukám vše všetně kanálků tlakovou vzduchovou pistolí dosucha.Sestavím a vše musí fungovat jak má.Práce na deset minut.:-)