Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navrtaná bužírka fáze

Zdravím, 6-tkou vrtákem jsem navrtal drát fáze vedoucí k zásuvce. Vrtal jsem bez příklepu, jemně a pomalu,
abych právě průběžně kontroloval, jestli tam nejsou dráty. Pojistky byly vypnuté, takže se nic nepřihodilo.
Zkoušečkou ale svítím. Se zapnutýma pojistkama všechno jde. Je potřeba to celý sekat a měnit drát nebo
bude stačit natlačit silikon a zasádrovat? Díky za radu...

Na té fotce to není moc vidět, ale prosvítá tam jen milimetrový proužek drátu. Je to jinak zeď v novostavbě, cihla a sádrová omítka. Montoval jsem tam kryt kabelů mezi TV a TV stolkem. Připojeno k zásuvce bude tedy LED TV, audio souprava a kabel. modem. Takže stačilo by rovnou zasádrovat ?