Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat šroub a matici s jemným stoupáním?

Ahoj,mám dotaz-kompletuju něco na veterána a nemůžu sehnat šroub s maticí -s jemným stoupáním-.Ty šrouby co se dají běžně sehnat v Hornbachu nebo v železářství mají všechny hrubé stoupání,a to tam nelze dát.Nevíte kde v Praze by se to dalo sehnat? Díky moc za případné rady a náměty:-)

No tak :-). Když dělám něco na veteránech, tak musím vědět tyto základní věci. Co a jak se jmenuje a jak to změřit a co vlastně schánět :-). Pokud nepomůžou burzy, speciální prodejny a pod, tak FABORY ve Strašnicích. Šrouby, nářadí apod. Omlouvám se za reklamu. A nebo potom šikovný soustružník.