Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno redukce z 3/4" na 5cm

zdravím, potřeboval bych takovouto redukci z 3/4 hadice na 5cm HT šedou trubku. Máte někdo nějaký typ, na něco takového? Musí to těsnit. Zkusil jsem to přelepit izolepou, ale ta netěsní dobře.Existuje redukce HT z 5cm na 32mm, ale vnější průměr hadice je 25mm. A tu HT nemám jak stlačit

Máte nějaký nápad, jak to utěsnit?

děkuji

ještě upřesním, HT trubka,na kterou se bude redukce nasazovat, je ven tím užším koncem(samec). Čili ta redukce by měla být 5cm samice. A druhý konec redukce na hadici 3/4. Ale při troše krkolomnosti by se daly udělat přechody z 3/4 na 4/4 a popř. na 5/4.