Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zavesiť skrinky do kúpeľne, keď nechceme vŕtať do obkladačiek

Dobry den,
Potrebujem poradit ako zavesit skrinky do kupelne, aby sme nemuseli vrtat do obkladaciek. Byvame v prenajme a kupelna je odflaknuta a kachlicky dute a bojime sa do nich vrtat, aby sa nedolamali. Potrebovali by sme nejaku radu. Obkladacky nie su az po strop, mozno nejaky zavesny system. Ako na to ist? Su v obchodoch nejake zavesne systemy, ci si to musime vyrobit? Ako zabezpecime, aby to vydrzalo nejaku vahu?
Som zena. :-) Manzel to nevie vyriesit a keby vedel, ze sem pisem...
Dakujem za radu
Michaela

Existuje velmi jednoduché a rychlé řešení: na kachličky můžete přilepit jakýkoliv závěsný systém (nejlépe kovový). Vše záleží na výběru lepidla, které by mělo být vysoce odolné v tahu. Ujišťuji vás, že výběr takových lepidel je u nás dostatečný, zpravidla se jedná o technologická lepidla na bázi pryskyřic. Chce to jen odvahu a důvěru. Dnes se lepí i letadla...