Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha do kůlny - beton nebo dlaždice?

Dobrý den, koupili jsme loni dům ke kterému patří i docela prostorná dřevěná kůlna s lexanovou střechou. Současný stav kůlny je takový, že místo podlahy jsou na udusané hlíně položené dřevěné palety. Tento stav chci změnit a přemýšlím o dvou alternativách:
1. podlahu vybetonovat
2. podlahu vydláždit dlaždicemi

Jaká alternativa bude vhodnější z hlediska finančního i náročnosti?
Zemina je nejspíš navážka a velice kamenitá. Nehrozilo by pak u betonu poškození?

Díky za rady a tipy

Velmi zajímavé alternativní řešení podlahy... v tělocvičně akademie Taekewondo. Cílem je útlum pádů, snížení zatížení kloubů dolních končetin při cvičeních.
Pro sportovní aktivity senza nápad, ale do kolny bych to neaplikoval.