Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laser

Zdravím,
od svých blízkých jsem zaslechl, že takový laser, který opravdu produkuje nějaké teplo, se dá koupit i třeba ve velikosti běžné baterky (svítidla). Chci se zeptat, je to pravda? A pod jakými klíčovými slovy to mám hledat? Popřípadě můžete nějak doporučit? Nepotřebuji nic silného ani drahého.

Děkuji

Zapálit sirku či udělat dírku do papíru lze i laserem z DVD mechaniky. Na Youtube je spousta videí, namátkou: watch. Ovšem důrazně varuji - i u takového laseru jde o oči!!! A laser nemusí posvítit přímo do očí, stačí i odraz!!!!