Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pájení

Dobrý den. Potřebuji připájet drátky na autožárovky. Na staré to šlo v pohodě pajkou a cínem chytit. Teď mi praskla, koupil jsem novou žárovku a jestli ten kontakt začali dělat z nějakého nového materiálu, prostě k tomu cín nechce chytat. Nevíte jak na to? Děkuji za odpověď

Jak bylo řečeno smirek (pomáhá potom co nejvíce škrábanců špičkou skalpelu nebo něčím ostrým) pak bych si nanesl kalafunu na hrot a společně zahříval až se rozteče na povrchu a pak nabrat cín, trochu líznout přes kalafunu opět v klidu ohřát a rozetřít cín.