Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prilepeni repraku na zed

Dobrý den,

budu si kupovat reprosoustsvu 5.1 a nejspíš budu mít problém s pravým zadním reprákem, který budu muset přidělat na zeď. V bytě nemohu vrtat, tak jedině ho přilepit samotný nebo přilepit menší poličku a dát ho na ní. Čím by se to dalo prosím vás takto udělat, aby při sundání třeba za pár let nezůstala špinavá omítka?
Děkuji za odpověď...

...Tento výčet sice mluví sám za sebe, nicméně to není vše, čím se může tato "digitální" souprava pochlubit. Disponuje totiž výkonem neuvěřitelných 500 wattů (špičkově 1000W), čímž náležitě roztancuje nejméně celou ulici. Silný subwoofer o výkonu 165 wattů však není to nejdůležitější. Díky pěti satelitům o celkovém maximálním výkonu 335 wattů poskytuje vynikající parametry při jakékoliv hlasitosti a podává vynikající úroveň reprodukce na celém frekvenčním rozsahu...

Zvukovým puristům teď nejspíš hrůzou vstávají vlasy na hlavě. Pokud si chceš pořídit takovou vynikající reprosoustavu, tak to chce i odpovídající místnost a ne kamrlík co když se chceš na gauči otočit na druhý bok, tak kvůli tomu musíš jít do předsíně. Myslím že je jedno, kam ty repráčky vrzneš.

Nevychutnáš,bohužel,co já mám zkušenosti,tak zvukové efekty jsou mnohonásobně dynamičtější,než zejména český zahuhlaný dabing. Budeš si filmy vychutnávat s ovladačem hlasitosti v ruce. Jestli je v sousedství někdo prudší nátura,tak si vyhlížej raději sluchátka.

Bohužel, připadá mi, že výrobci filmů jsou debilové snad úplně všichni. Efekty vítězí nad dialogy. Pokud si přehrávám 5.1 film ve 2.0, tak z mluveného slova neslyším skoro nic ani v originálním znění, protože pokud si vyhulím dialogy, tak ohluchnu až tam něco bouchne :-|
Kompresor dynamiky nevlastním. Přehrávač sice nějaký má, ale je to jak zvuk ze staré VHSky po desáté kopii :-(

na 2.0 ti to ale nieco musi spravne downmixovat, ptz rec je prevazne na strednom repre a musi sa to downmixovat na L a R ak nemas stredny. Mne to mixuje receiver dobre aj do 2.0 (ked vypnem ten downmix tak nepocujem z reci skoro vobec nic, takze nieco to robi) ale stejne je to u niektorych filmov debilne ta dynamika.