Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poškozený vodoměr?

Zdravím,

mám asi v bytě poškozený vodoměr. = Ve stupačce voda je a v bytě nade mnou teče. U mě neteče.
Vypadá to jako ucpaný vodoměr. Bohužel neznám typ a nevím, kde sehnat náhradní díly. Komplet nový vodoměr se mi kupovat nechce. Na konci jara začne v celém domě rekonstrukce topení a vody.
Znáte někdo výrobce - viz foto.

Jen malý postřeh - vodoměr se značkou ověření 2004 rozhodně nemůže být použit k nějaké fakturaci (a tuším, že ani poměrově), jinak cena toho vodoměru je do 500 czk bez metrologického úkonu