Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou myčku na nádobí?

já bych si připlatil a šel do AEG. Nikdy jsem to nečistil, žádný údržbě se nevěnoval (jednou jsem vlastně vyšprtal bordel z trysek, to je fakt) a jede už 14 let bez problémů. Teď teda trošku začla žrát leštidlo, ale to bude asi už unaveným tesněním pod víčkem, což se dá koupit (taky argument, páč i na 14 let starej spotřebič jsou k dostání náhradní díly) - stojí sice (i s víčkem) nějakých bratru 350,- ale jednou za 14 let to asi snesu. A nebo tam budu dávat tablety a je to. Myčka dělá co má, narveme do ní nádobí, ona ho umeje a to je tak všechno jak se s ním zabýváme.