Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jake LED (?) zarovky do obyvaku?

Premyslim jestli nahradit stavajici usporky v obyvaku spis necim s LED, mate s tim nekdo zkusenosti? Je uz doba nekde kdy se to vyplati jak po strance ucinnosti, tak kvality svetla? Predstava je lustr s tremi 10 az 15W, co jsem se dival na LED zarovky tak jednak nevim jestli ty co se tvari tvarem jako "zarovka" sviti dostatecne "plosne", jestli "tepla bila" bude cca. odpovidat "zarovce".

Predem diky za vase zkusenosti s uvedenym.

Me by fakt zajimalo, jak clovek vleze do roky stareho tematu - to si klikate na cisilka dole a az dojdete na stranu 116, tak to tema otevrete a napisete do nej? Nebo se nudite, hledate na google a kdyz najdete tema o LED svetlech na poradne (kde mate nahodou registraci), podelite se o svou zkusenost?
Neutocim, opravdu by me to zajimalo - osobne prochazim tak prvni 2 strany seznamu temat, ve starsich se nehrabu.
Diky za odpoved!