Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kuchyňský robot

Zdravím,

potřeboval bych poradit s nákupem kuchyňského robota. Jde mi především o strouhání brambor na bramboráky, aby se daly brambory nastrouhat třeba i na dvě různé hrubosti (hodně jemná a hrubší). Chtěl bych robot využívat i na výrobu chlupaček a bramborových špalíčků. A v neposlední řadě bych u toho uvítal i mixér. Toť vše co je pro mne důležité. Uvítám nějaký tip na stroj, se kterým máte osobní zkušenost. Díky

Záleží, kolik chcete do robota dát peněz a jestli je nutné kupovat robota, který má skoro vždycky další jiné příslušenství, jen na strouhání brambor. Pokud nebudete strouhat 10kg brambor najednou, stačil by možná ruční. Výborný a ostrý se 4 nerez nástavci je z Tescomy, kvalitní a velmi dobře drží na pracovní desce. Osobně znám. Já mám doma Zelmer 1200.80 SY mlýnek na maso s příslušenstvím, tedy i struhadly - není zde ale mixér, ovšem to už je jiná cenová skupina. S mixérem a struhadly mám z Lidlu Silver Crest. Hezký den.

Díky za radu,
objednal jsem si Zelmer 1200.84. ten mi bohatě stačí pro strouhání brambor. Objednal jsem si i menší mixér a dohromady mě to vyšlo na 2400kč, což je super. Kdybych objednával robota, tak ten má spoustu pro mě nepotřebných funkcí a dal bych za něj minimálně 4000kč. Tak je ještě jednou díky za tip.