Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapojit ochranu proti zatížení u Elektrocentrál??

Dobrý den. Dnes jsem si koupil elektrocentrálu KRAFTDELE ST1000 KD109B, a mým problémem je, že je všude psáno, že "sežere" 4l benzínu za deset hodin při zátěži. Bohužel se nalil plnou nádrž (4,2l) a centrála se po třech hodinách vypnula z nedostatku benzínu. Chtěl bych se nejdříve zeptat, zda-li to může být přetížením generátoru a jestli ano, tak jak zapojím uzemnění?(Je tam černý a červený konec..). K centrále mám návod, který je v polštině a nikde na internetu to nemohu najít v CZ. Potřebuji náhlou pomoc, jinak mě to sežere i s botama..

Na spotřebu 4l/10h u tohoto generátoru zapomeňte, prodejce si asi dělal legraci. Do takovéto spotřeby na kWh se při plném výkonu nevejdu ani s dieselovým generátorem. U benzínového a navíc dvoutaktu, je spotřeba samozřejmě vyšší.
Kdyby byl generátor přetížený, tak klesnou otáčky a napětí.