Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šunkovar Mandolína

Dobrý den,
chtěl bych tátovi koupit jako dárek šunkovar. Konkrétně Mandolína. Pořád o něm mluví. Nemáte s tím někdo zkušennost? Podaří se mu vůbec ta šunka? Našel jsem ji na internetu [odstraněna neplacená reklama] s řeznickou solí zdarma. Je ta sůl nutná?
Děkuji

Ondřeji 198 alias Honzo z Třebíče alias Milhausi007.. až budete zase příště potřebovat reklamu, tak TADY jsou veškeré podmínky. (sHpy00n)

Fungovat to urcite funguje, dusikate jedy by som do toho nesypal, tie si moze kupit v sunke v supermarkete.

P.S. ja osobne by som by som hladal iny material jak hlinik. Hlinik keby sa nahodou uvolnoval do jedla tak sa uklada v nervovych tkanivach a sposobuje neskor potom zdravotne problemy prip. aj alzheimera.
P.S.2. umelu hmotu by som ale nekupoval radsej vobec, mal som na mysli ze radsej nieco z nerez oceli.

No mne je jedno skade sa vzal :)
Hlin%C3%ADk

Hliník je odolný voči korózii a zapálený zhorí na oxid hlinitý Al2O3. Vo všetkých prostrediach okrem kyslého je neškodný, v kyslom sa rozpúšťa (kyslá kapusta, čaj). Kvôli toxickým a karcinogénnym účinkom (nahrádza kovy v metalproteínoch) je zakázané používať hliníkový riad.

P.S> hlavna vec ze to nikto nepovie a podaktori maju este hlinikove riady z dob sudruhov doma.