Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava vydrolených míst v betonové podlaze v garáži

Dobrý den, prosím o radu, jak řešit opravu vydrolených míst v betonové podlaze v garáži. Jedná se o několik ploch o velikosti 50x50 cm a maximální hloubce 3 cm. Předpokládám, že pokud je vyplním řídkým betonem a rozhladím, tak to asi rychle znova popraská. Podlaha má navíc lehký sklon od stěn směrem doprostřed, kde je kanál, takže nějaký samonivelační beton nejspíš také nepřipadá v úvahu. Nejraději bych po opravě betonu ještě celou podlahu něčím přetřel, aby se zacelily i drobné prasklinky a nebylo ani poznat, že se něco opravovalo, ale to už je asi utopie :). Děkuji.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
moje zkušenost je že je nutné použít k vyčištění vysokotlaký čistič který perfektně připraví místo k… nový
dabac 16.09.2015 20:49
dabac
Zdravím, na takové zaplátování je nejlepší koupit pytlový potěr. Doma namíchat jde skoro vše, ale v… poslední
trtr 17.09.2015 16:25
trtr

moje zkušenost je že je nutné použít k vyčištění vysokotlaký čistič který perfektně připraví místo k opravě.Použil jsem čistý křemičitý písek co se dává do filtrací a namíchal cement cca 3 ku 1.Žádnou penetraci a oprava drží.Je to už 8 let.je pravda že toto jsem provedl na venkovní bet. ploše.V garáži mě to čeká.Nějak se do toho nenutím ale budu postupovat stejně.

Zdravím, na takové zaplátování je nejlepší koupit pytlový potěr. Doma namíchat jde skoro vše, ale v ten hotovém jsou ještě zlepšující přísady, které určitě nemáte.;-)Za mě napenetrovat, klidně jen zředěným Duvilaxem, ale napenetrovat. Pokud je myčka, tak i tu před tím použít.:-)

P.S.: Pro tazatele: Dejte pozor, ať případně koupíte potěr jemný a ne hrubý. Jemný je pro nerovnosti do cca 50 mm, což je Váš případ. Prodává se jak 25 kg /30 kg, tak 40 kg balení.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru