Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hoblovka - nákup - kterou?

Uvažuji o koupi hoblovky, ale nevím, která je z hlediska spolehlivosti, přesnosti, výkonu ap. lepší? Na cenu v této fázi nehledím a neuvažuji, že když je dražší, tak je lepší a podobné úvahy. Prostě cenu neberu v úvahu.
Mám vyhlédnuty tyto dva typy hoblovky:

DeWALT DW 733 - dewalt-dw733
Hoblovka DH 330 - http://www.zbozi.cz/vyrobek/metabo-dh-330-protahov acka/

A aby to nebylo zase až tak jednoduché, tak METABO DH 330 se prodává v barvě modré a zelené.
Jest-li má někdo zkušenosti s tímto strojem nebo stroji, budu rád, když se podělí se svými zkušenostmi.

Děkuji.

Problém s barvou je, zdá se, vyřešen. Dostal jsem tuto odpověď:
"rozdíl je opravdu jen v barvě. Důvodem bylo sjednocení barev a aktuální barva je zelená".
Tak alespoň část mého problému s výběrem je vyřešen.
Teď se ještě rozhodnout, kterou?!