Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řezat polystyren?

Dobrý den,
Prosím o radu. Dělám si svépomocí zateplení domu a soused mi neustále nadává, že má zahradu plnou kuliček z polystyrenu. Zkoušel jsem i to, že někam zalezu, ale foukne vítr a už to lítá?
Mám se na souseda vykašlat nebo je nějaké řešení?
Děkuji

Taky jsem před zateplováním hledal jak dělit polystyren. Nakonec jsem si vyrobil řezačku z odporového drátu poťáku a nabíječky na autobaterii. Perfektní čistá práce. Ve vloženém odkazu výše jsem o tom také psal. Foto je už ale nefunkční. Jestli ale sousedovi vadí nyní řezání polyše, tak při jeho zarovnávání před finální úpravou ho raději pošli na dovolenou. To je potom totiž pěkný bordel a docela dost.

http://worazim.rajce.idnes.cz/rezacka_polystyrenu/