Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nafukovací podložka pro otevírání dveří aut??? Blbost?

Koukal jsem se po nějakých podložkách pod kolena, páč mne nebaví klečet u každé práce na kusu molitanu... A narazil jsem na tuhle nafukovací podložku

A teď mi vážení řekněte, co znamená, že je na "otevírání zamčených dveří aut bez poškození povrchu" - co to je za hovadinu? Tak pokud jsou zamčené, tak se neotevřou... a nevím jak bych je chtěl takovou podložkou otevřít... jinak na montáže dveří to může být fajn, vždycky je mám odrbané, páč používám starý systém páky s kusem železa :-D

(je to něco úplně jiného než jsem hledal, ale to otevírání dveří auta mne fakt dostalo, nevíte jak je to myšleno?)

Asi jak do kterého auta. Moji známí mají audinu a jednou se jim nějak podařilo zabouchnout klíčky do zamčeného auta. Tak šli do servisu, jestli by jim nepomohli. Prý kdyby to byl mercédes, tak by to šlo, ale do audiny ne. A známým dali vybrat, které okénko mají vysklít.