Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nafukovací podložka pro otevírání dveří aut??? Blbost?

Koukal jsem se po nějakých podložkách pod kolena, páč mne nebaví klečet u každé práce na kusu molitanu... A narazil jsem na tuhle nafukovací podložku

A teď mi vážení řekněte, co znamená, že je na "otevírání zamčených dveří aut bez poškození povrchu" - co to je za hovadinu? Tak pokud jsou zamčené, tak se neotevřou... a nevím jak bych je chtěl takovou podložkou otevřít... jinak na montáže dveří to může být fajn, vždycky je mám odrbané, páč používám starý systém páky s kusem železa :-D

(je to něco úplně jiného než jsem hledal, ale to otevírání dveří auta mne fakt dostalo, nevíte jak je to myšleno?)

Asi jak do kterého auta. Moji známí mají audinu a jednou se jim nějak podařilo zabouchnout klíčky do zamčeného auta. Tak šli do servisu, jestli by jim nepomohli. Prý kdyby to byl mercédes, tak by to šlo, ale do audiny ne. A známým dali vybrat, které okénko mají vysklít.

Jedině člověk ducha mdlého by ti věřil takovou ptákovinu s nafukovací podložkou pod kolena. Rozměry, podložek, cena a povrchový materiál hovoří o použití jasně a pokud chceš najít návod jak se dostávat do aut, tak se podívej na strýčka Google. Z dotazu je jasné, že jsi mladistvý, nebo duševně zakřiknutý. Přesto by bylo zajímavé vidět tě, jak na takovém nafouknutém balónku balancuješ, a ještě něco děláš. I na provokaci je to naivní.

Hledal jsem na internetu zámek do psacího stolu a našel jsem tam soupravu různých plíšků a háčku na otevírání zámků.
" A teď mi vážení řekněte, co znamená, že je na "otevírání zamčených dveří aut bez poškození povrchu" - co to je za hovadinu? Tak pokud jsou zamčené, tak se neotevřou... a nevím jak bych je chtěl takovými plíšky otevřít... jinak na montáže dveří to může být fajn, vždycky je mám odrbané, páč používám starý systém páky s kusem želez."
Citoval jsem tazatele, páč i já ČASTO jako každý z nás otevírám dveře bez klíče. Když se zadaří i několikrát za noc. A tuto sadu bych rovněž nepoužíval jako podložku pod kolena.
Honzíku, Honzíku ;-) Ať neřekneš, že ti neporadím, když je to poradna.
Levněji ti vyjde Černý anální nafukovací balónek
Nafukovací balónek je tou správnou volbou pokud máte ráda tlak ve Vašem análním otvoru. Toto nafukovací dildo má v nafouknutém stavu délku 14cm. Průměr tohoto dilda se nafouknutím dá zvětšit až na 6-9cm. Vždy pak záleží jen a jen na Vašich konkrétních potřebách. Ti, kteří mají rádi tlak při milování koupí tohoto nafukovacího dilda rozhodně neprohloupí !!!
Lze použít i na otevření dveří u auta.