Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ˇJakou barvu použít na tmel?

Před třemi roky jsem natřel dřevěná okna (nadoporučení) Princ Coloru německou barvou koupenou tamtéž . Následující rok barva na spodní zatmelené části okna oprýskala. Již jsem nátěr vloni opakoval, ale opět barva oprýskala. Chtěl bych letos k opravě zatmelené spodní části použít jinou barvu. Doporučíte jaká by byla nejvhodnější aby nátěr na tmelu neoprýskal. Na webu jsem našel více druhů Lazur,Idustrol,Unibal....ale co by bylo vhodné na opravu nátěru tmelené spodní části okna, bych uvítal radu.

flodur.

Tento problém neodstraníte žádnou barvou.Nezbývá vám nic jiného než nátěr po určité době opakovat je to místo s největší zátěží.Déšť a sluníčko vykonají své.Dříve tomuto odolávaly o něco déle venkovní fermežové barvy.