Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ucpaný rohový ventil

Zdravím chlapi potřebuju radu ohledně roháčku v kuchyni.Jelikož pod dřezem mám rohák viz foto,který je v nejnižším bodě tak se mi začal ucpávat a už skoro teplá neteče.Zavřít nejde to jsem už vzdal,ale nemohu zanic povolit to šroubovací víčko pod kterým by mělo být sítko (dle mě ucpané).Nemáte s tím zkušenost?Není tam opačný závit nebo nějaký jiný fígl?Díky za pomoc.

Tak nakonec vyhrála druhá jednodušší cesta.Víčko pro přístup k filtru se ani nehnul tak jsem odšrouboval hadičku na roháku co vede k baterii a tenkým šroubováčkem jsem to slavné sítko v roháku propíchal.Oprava hotová za 5minut,sice pujde bordel do kartuše no uvidíme v koupelně sítka u roháku nemám a pákovka slouží dodnes bez problému.