Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tmelení namísto letování

Dobrý den,
mám dotaz ohledně brutaru na vodu. Při stěhování se nalomil spoj mezi kohoutkem na vodu a stěnou brutaru a voda tam protéká. Existuje nějaký tmel, kterým by se to dalo zacelit, abych to nemusela nechat letovat?
Děkuji za odpověď.

jenomže problém u toho brutaru je ten že poškození je u výpustného kohoutu.tam dochází k manipulaci a tedy k určitému namáhání.Potom je třeba brát v úvahu i to tepelné pnutí.Nejsem si jistý jestli to zatmelení vydrží delší dobu.Ale zkusit se to může.