Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tmelení namísto letování

Dobrý den,
mám dotaz ohledně brutaru na vodu. Při stěhování se nalomil spoj mezi kohoutkem na vodu a stěnou brutaru a voda tam protéká. Existuje nějaký tmel, kterým by se to dalo zacelit, abych to nemusela nechat letovat?
Děkuji za odpověď.

tmel1.htm . Mohu ručit, spoj vydrží léta. Při lepení vypustit vodu - lepidlo sice tvrdne i pod vodou ale tlaková voda v něm udělá cestičku a teče to pak stejně. Natlakovat nejdříve po době ztvrdnutí -viz návod k použití.

Obávám se, že ta pípa a okolí je z nějaké chromové oceli nebo podivného kompozitu, že to letovat nepůjde.

jenomže problém u toho brutaru je ten že poškození je u výpustného kohoutu.tam dochází k manipulaci a tedy k určitému namáhání.Potom je třeba brát v úvahu i to tepelné pnutí.Nejsem si jistý jestli to zatmelení vydrží delší dobu.Ale zkusit se to může.