Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahrada - bazén

Dobrý den.Prosím potřeboval bych poradit,když si chci vyrobit solární ohřev bazénu/pyramidu/,jakou černou hadici lze použít,i kde sehnat.U těch klasických černých k bazénu píšou,že nemusí vydržet to teplo,když jsou třeba zasklené.Děkuji.

já ohřívám vodu v hadici na zemi..cca40m hadice 3/4" + 20m hadice 1/2" a ta visí na konstrukci sprchy přes držák hadice vysavače , ve vedrech z toho teče horká voda....za hodinu, napouštím s tím bazének vnukovi, nebo tu vodu ženu do sudu a ak se sprchuji...