Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Petr Kramný - elektrika

ponechme vsechno, co se kolem petra a monika kramnych deje.. jen by me zajimal vas nazor na tohke - jsem laik a zajima me nazor odbornika:

policie rika, ze monika kramna byla zavrazdena elektrickym proudem..

v jedne diskusi jsem zaregistroval tuhle vetu: "nam revizakum jde z toho hlava kolem.. prodova ochrana prece funguje i v egypte"

chapu to tak, ze tim chce rict, ze obycejny proud ze zasuvky by ?nemohl? zabit..

je to pravda? co o tom soudite?

Protože se i přes upozornění někteří nedokáží držet tématu elektřiny a hrají si na právníky, zamykám. (Kurt)

Kdo si ještě nikdy nesáhnul na něco na co sahat neměl (případně čí dítě se nešťouralo hřebíkem v zásuvce) a nedostal ránu až chytnul druhou od země (a ve zdraví to přežil), ať udělá čárku.
Jak jsem zpovzdálí sledoval ten případ, pokud se tam nevyskytly okolnosti co se nedostaly do médií, tak těm znalcům co měli vyslovit názor na jehož základě měl sod rozhodnout vůbec nezávidím.
On ani ten proudový chránič nemusí chránit stoprocentně.