Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvyseni podlahy lodzie

Zdravim vsechny kutily.
Potreboval bych poradit se zvysenim podlahy lodzie. Aktualni stav je na fotkach. Podlaha je spadovana smerem k vnejsi odtokove spare. Lino je polozene primo na betonovem panelu. Od spodni hrany dveri je k podlaze 22 cm. Rad bych ji o 10-15 cm zvysil a polozil na ni drevenou podlahu (nechci delat reklamu, ale je to tahle).
Narazil jsem tu na jednu podobnou diskuzi, ktera se ale netykala venkovnich prostor. Rad bych se vyhnul betonovani, abych nejak nezasahl do statiky. Libi se mi myslenka drevenych tramku (primo na panel), pres ktere bych dal palubky (prip. OSB desky) a pak finalni podlahu. Mam ale obavu z povetrnostnich vlivu. Ne vzdy mame lodzii zavrenou a obcas tam proste naprsi. Mam z tech tramku, palubek/OSB trochu obavy, ze nevydrzi. Zaroven mi to prijde ale jako vhodny a nejmin invazivni reseni, ktery se da demontovat.
Jak to vidite vy? Diky predem za nazor.

Mira Vomela

To měli nátěr, ale týkalo se to klasického balkonu. Pokud je možné, že tam naprší, tak bych dělal vše maximálně odvětrané. OSB vydrží dost, určitě i několikrát zmoknout, spíš ty hranolky pod ní, aby měly možnost oschnout a nehnily.