Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sací koš

Dobrý den,
nevíte někdo, jestli lze ještě někde koupit sací koš do studny s koulí ?
Místo klapky má uvnitř kouli. Takový sloužil celé dlouhé roky, ty dnešní stále zlobí. Vyčistí se, nové těsnění, a stejně utíká.
S koulí u stejného čerpadla byl perfektní. Jde o malé čerpadlo na zalévání,dělá mi to zkušený pán.
Voda je metr dvacet, vody až moc, Polabí.
Děkuji

Ja som si to spravil na zahrade tak, ze mam v studni saci kos so spatnou klapkou http://www.gumex.sk/index.php?ma=ajax&sid=pimage&p id=32072 a spatnu klapku mam aj hned na vstupe do cerpadla. Takto mam dvojitu zabezpeku ze mi voda nespadne. A veru este sa mi to nestalo. Dokonca aj ked vyhodi cerpadlo do poruchy (Brio 2000 MT) koli nedostatku vody a nasatiu maleho mnozstva vzduchu tak po doteceni a po restarte si vodu vzdy tolko vytiahne. Nemusim nic zalievat ako na zaciatku sezony.