Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vestavná myčka FAGOR (chyba F4)

Dobrý den, přestala nám fungovat vestavná myčka FAGOR (chyba F4), podle různých návodů jsem ji vyčistil a stále nejde a opraváři se nějak nehrnou ji opravit. Vyndal jsem čerpadlo, abych ho vyzkoušel zda funguje, ale nevím jak ho zapojit nebo ho proměřit.
Motor je připojen na 4 vodiče (modrý, hnědý, hnědy, bílý)
Na motoru je štítek kde je napsáno:
3200rpm 82W 0,38A 220v
2830/rpm 63W 0,28A 230V
2,5/3uF 450 VL CL.155(F)

Díky za každou radu.
Zmena predmetu, pôvodne: KarelZ (MM..)

Pri zacatku jakehokoliv cyklu (napouštění) začala přetékat a hlasilo to chybu F4. Po rozdělání jsem zjistil, že voda nateče do nadržky s plovákem, ale nemá snahu odtéci dál. Nevím jak to chodilo před tím, ale neslyším žádný pokus o "zavrnění" oběhového čerpadla, atd...
Nádobu + hadici jsem vyčistil. Odpadové čerpadlo funguje, protože voda se vypusti. Spínače (na plováku) jsem také proměřil a ty jsou v pořádku (spínají). Stále to hlasí jenom tu F4 (přetečení).
Co bohužel již nedokážu proměřit a zkontrolovat, zda jde do oběhového čerpadla správné napětí a zda funguje samotné oběhové čerpadlo, což je asi další možnost co nefunguje.

typ myčky je Fagor LVF17IX vestavná
Nevím co, nebo kde najdu PNC

Díky
Karel

Máte ucpanou hadici mezi plovákem a vanou.Ale bacha dá se lehce utrhnout. Radši si někde sežeňte novou. Aspoň co jsem podle diskuze četl. S motorem to nemá nic společného
Pokud myčka napouští a zvedne se plovák ihned tak je přicpané.

Dobrý den,
jsem z Pardubic. Plovák se zvedá ihned při napouštění, ale přišlo mi že je to tak správně i podle videa na youtube. Kdy se plovák zvedne sepne čidlo a voda se z komory odčerpá.
Popravdě netuším, o jakou hadici by se mělo jednat, zkusím to nafotit a fotky někam umístit.

Díky