Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kapající nádržka na křovinořezu

Dobrý den, prosím někoho,kdo má zkušennost s kapající nádrží na křovinořezu/dírka v ohybu/. Zkoušel jsem odmastit,různé druhy tmelů a lepidel. Vydrží to tak půlden práce a pak začně benzín znovu kapat ven. Za radu všem předem děkuji. Pokud jsem zjišťoval,tak nová by stála víc jaká je současná hodnota křovinořezu. Jinak funguje bez závad. Ještě jednou děkuji za radu čím to opravit.

Nádrž bude pravděpodobně z nepolárního plastu, téměř žádné lepidlo držet nebude.
Pokud je dírka malá, zkusil bych do ní těsně zašroubovat samořezný šroubek. Pokud půjde ztuha, sám se utěsní. Případně pod hlavičku dát nějaké měkké těsnění.
Další možnost, dokonale odstranit zbytky benzínu. Potom místo povrchově natavit, třeba zapalovačem. Na povrchově natavené místo, nanést roztavené tavné lepidlo. Tavné lepidlo se celkem dobře spojí s nataveným povrchem. Nutno postupovat opatrně, aby nedošlo ke zborcení nádrže teplem, jen plamenem lehce "olíznout", jen co se nataví povrch. Potom rychle nanést předem roztavené lepidlo.
Opravil jsem takto olejovou nádržku řetězové pily, drží to již několik let.
Předem případně odstranit zbytky lepidla z předchozích pokusů.