Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrický šroubovák

Přátele potřebuji poradit dělám dřevený balkon ,musím zašroubovat asi 1000 vrutů 40x4 na tou to jednorazovou akci chci elektrický šroubovák, akumulatorový nechci protože bych ho po dodělání balkonu jen sporadicky požival a u baterie bych musel hlídat dobu dobíjení, tak se mi elektricky na 220V jeví jako lepší volba.Jaky typ byste mi radili za rozumné peníze (slušná čína stačí).Čím se liší el. šroubovák od el. vrtačky s reg. otáček a L a P chodem anebo mi stačí koupit takouto vrtačku. Děkuji za rady.

Dobrý den ,dělal jsem dřevěný plot kolem celé zahrady a používal stejné vruty jako tazatel. Vše jsem dělal vrtačkou narex. Regulace otáček jednak kolečkem jednak silou stisknutí spínače. Šlo to naprosto v pohodě a bez nejmenšího problému. Osobně používám vruty quadrex (utahuje se bitem s čtyřhranem) bit se neprosmekne jako se to občas stane u křížového. Tou regulací na spínači se v klidu dá ke konci šroubování plynule dotáhnout vrut,aniž by se štíplo prkno.