Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypadok kurenie na kotli Junkers (voda tepla ide)

Prave som si vsimol, ze mam studene radiatory tak som siel pozriet ovladanie kurenia, nastavil 22 stupnov cvaklo to ako vzdy, zjavil sa na displeji znak ohnika a tak som si myslel, ze je vsetko ok, Bohuzial furt studene radiatory, idem ku kotlu a vidim, ze dioda oznacujuce spalovanie plynu nesvieti. Ked pustim teplu vodu ta ide a zacne ju prihrievat (rozsvieti sa dioda).
Nepomohol ani restart kotla, voda ide, kurenie nie. Nestretol sa niekto s podobnym problemom nahodou?
Kotol je Junkers Eurostar ZWE 24-4 MFA.

Tak sa mi po velkom boji podarilo zohnat kotlara (nie Laca;o)) a nakoniec to bolo aj odbornik, takze som spokojny.
Na kotli neslo cerpadlo, bolo zaseknute a tak netlacilo vodu do okruhu, precistil mi aj tu elektrodu a kotol je funkcny.
Za hodinu prace si vypytal sice 40 eur, ale som rad, ze mame v dome zase teplo.