Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chladnutí vody

Ahoj lidi, prosil bych o radu. Za jak dlouho vychladne 100°C Vroucí voda na teplotu 80°C při objemu 600ml a pokojové teplotě? Díky

To se nedá jen tak říct ani spočítat.Záleží v čem ta voda je,určitě je rozdíl mezi sklemplastem a kovem,na jaké podložce stojí ta nádoba,jestli je přikrytá atd.Třeba 600 ml rozlitých na plechu na pečení vychladne asi ihned.Pokud potřebuješ konkrétní údaje,vezmi si teploměr a stopky a změř si to.