Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vzdálenosti předmětů od plotu.

Zdravím chlapáci.
Existuje nějaká zákonem posvecená míra vzdálenosti od sousedního plotu co se týče skladování stavebního materiálu a jiných věcí?
Stavíme domek a se sousedem jsme se dohodli, že opravím plot, dělící naše pozemky.V klidu a bez problémů jsme se i domluvili, že zasadím z mé strany tůje, abychom si nekoukali do zahrad.Tedy to byl spíš jeho požadavek, vysadit ty tůje.Ale já souhlasil.
Okolo tohoto plotu má soused naskládané palety se stavebním materiálen, pár pneumatik a já nevím co vše.Ale tím stylem, že jsou opravdu natěsno k tomuto plotu a mi brání ve výstavbě.Tvrdil mi, že to odstranovat nemusí, že je jedno, kde má věci uložené a abych si s tím nějak poradil, že ho to nezajímá.
Proto se dostávám konečně k otázce.Existuje nějaká zákonem daná vzdálenost uložených věcí od sousedních plotů?
Jsem osoba mírumilovná a nerad se dohaduji.Ale ten můj milý soused lpí na tom novém plotě, i když jsme teprve ve stádiu stavby, což ho nezajímá a plot je to poslední, ze stránky finanční, co chci zrovna řešit.

Díky za info.S pozdravem Tomáš

Mě by zase rozčilovaly ty tůje, bych si tam připadal jak na hřbitově. :)
Čili on chce plot a tobě je to víceméně buřt? V tom případě je to jasné: "Já ten plot teda udělám ale dokud si neodklidíte ten bordel tak se k tomu nemám jak dostat a plot do té doby tedy vznikat nezačne."