Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rabaty autoservisů

Nemá někdo zasvěcený a sdílný diskrétní informaci o tom, v jaké výši se běžně pohybují rabaty autoservisů na díly? Setkal jsem se s ověřenou informací o rabatu až 300% a chtěl bych si ujasnit, jestli je to zcela běžné, nebo se jedná o výjimku.

Ja bych chtel take doplnit. Shanel jsem tycky stabilizatoru ne meho Citrouse, jeden velmi znamy dodavatel dilu 1 ks nabizi za 720 kc, ja ten stejny dokonce urceny primo na nova vozidla v naprosto stejne kvality a znacky ho mohu mit s internetoveho obchodu zabyvajicim se primo Francouzkymi vozy za 350 kc s dph. Sakra to se musi stavet, hýřit, radost podnikat pri takovych rabatech!!!! Lidicky nebudte ovce a nenakupujte u takovych zlodeju, ale radeji si treba udeljte chvilku pri kave a juknite na internet....urcite se vam to vyplati a to nejen u autodilu!

Zrovna ty autodíly jsou třeba pro mě docela problém. Rozumím tomu jak koza petrželi a tenhle segment, aspoň se mi to tak zdá, jen hýří padělky. Třeba taková sada kotoučů a destiček na moje auto. Originál kolem pěti tisíc na jednu nápravu. Brembo, měly by být kvalitní, se dají sehnat taky kolem pěti, ale třeba i za dva tisíce s polskýma přelepkama. A pak čemu věřit.

Asi zatím zůstanu u toho, aby mi díly koupil mechanik. Zaplatím mu práci, ale zase má slevu na díly, tak se to trochu srovná. Stejně si to sám nenamontuju.