Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy bojler sviti ale nenahriva

Dobry den, mam ani ne mesic stary bojler Drazice a uz po druhe se mi stalo ze jsme meli v bojleru pouze studenou vodu...neni mozny aby byla vycerpana.Dali jsme jednu vanu a jedno nadobi. Uz jsem byla rozhodnuta, ze pujdu bojler reklamovat a on ejhle,do rana bylo nahrato...a vcera se stalo to same.Teplomer byl lehce v ruzovem policku,bojler svitil,ale zadna zmena v poloze teplomeru nebyla a voda tekla vlazna.Vim kdy se spousti nocni proud.bojler sviti ale rucicka teplomeru se nehybe.v cem by byl problem?

Upřesněte svůj tarif na elektřinu.Protože boiler Dražice má v technických informacích dobu ohřevu z 10 na 60 stupňů 3,8 hodiny.Nevíme jestli máte dálkově ovládání HDO a nebo ještě klasickýma mechanickýma hodinama.Možná se boiler nestihne ani ohřát, když dodavatel energie zapne drahej proud.

A nebo máte vadný termostat.
Nebo někde něco špatně zapojeno, vadné ovládání HDO, kontrola stykače či relé.

http://www.dzd.cz/cs/ohrivace-vody-bojlery/kombino vane-ohrivace-vody/vodorovne

Tarif???? Tarif...d25D??? :-) Máme HDO....noční proud nam jde hodinu odpoledne, hodinu večer a cca 6 hodin v noci.Uvidim zítra rano, pokud se nenahřeje (přidala jsme teplotu), tak to budu řešit reklamací. Taky se zeptam, ten teploměr, když ho vyndam, tak je tam spiralka...zabudovaná v tom teploměru, ale po zasunutí, se nedotýka nádoby....je tam cca 2 cm skoro 3 místo mezi tou spirálkou a nádobou.....to je v pořádku?

ten teploměr je bimatalový, takže má dost velké zpoždění, a měří teplotu nádrže, ne vody, takže zkresluje, ale to nic nemění na tom že voda není teplá....já bych to zkusil dát naplno teplotu a uvidíte, mimochodem doporučuje se alespoň 1x za čas nahřát pořádně s ohledem na někerý druh bakterií, ketrý je odolný teplotě kolem 60°C