Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rekonstrukce koupelny - kam dát obklad

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor....chtěla bych zrekonstruovat koupelnu. Máme ji celkem velkou cca 15m čtver. Nikde jsem na netu nenašla obrázky způsobů, jak ji obložit. Měla bych představu dát obklad pouze tam, kde bude vana a umyvadlo. Myslim tím, jako že od země cca ke stropu pruh obkladů a okolo a zbylé stěny malbu, která je speciální do koupelny. Všu na netu jsem viděla fotky, kdy je obložena koupelna celá dokola. Mě se to moc nelíbí....máte někdo takhle obloženou koupelnu, nebo nějaký odkaz, kde by byly nějaké fotečky?Děkuji

Pokud připustíme obklad jen do určité výšky, čím doporučíte vymalovat, aby se předešlo vzniku plísní (hlavně v rozích)? I když se větrá, ne vždy to zabrání jejich tvorbě. Přeci jen, vlhkost, vyšší teplota ...
Existuje nějaký "omyvatelný nátěr" vhodný na stěny koupelny?