Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Casova zasuvka"

Zdravim

Mel bych dotaz potrebuju aby mi presne v 7 zapnula o 12 hodin pozdeji vypnula osvetleni a vyhrev teraria nemuzu si vzpomenout jak se takovy typ zasuvek nazyval popripade pokud by jste mi mohli nejaky kus doporucit odebirat z toho budu <300W dekuji.

Ta poučka "Vlevo fáze, vpravo nulák, kdo... ák" stejně platila jen pro pevně zabudované zásuvky. Když někdo zapojil prodlužku, tak tam už to platit nemuselo (ale už nesměla být dvouvodičová s vodiči L a PEN!).