Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varna deska Fagor

Zdravím.
Strýc před 6 lety vyhrál na plese varnu desku která skončila ve sklepě.
Ted jsme jí zdědili.
Má 4 plotýnky.
2 normální a 2 indukční.
Každá indukční samostatně funguje.
Když však zapnu obě, začne v tom neustále v intervalech 2 vteřiny cvakat, jako by se spínalo a rozepínalo relé.
A na vodě jde vidět že se indukční vařiče také vypínají.
Kde asi muže být problém?
Nesetkal se stým už někdo?

zřejmě díky zapojení nelze pustit obě indukční plotny "naplno" - pokud je jedna na stupeň 9, druhá jde pustit pouze na stupeň 6. Pokud druhou dáte na stupeň 7, automaticky se u první plotny sníží stupeň na 8, atd

To je ale úplně o něčem jiném.
Mi v tom cvaka a přerušovaně se to vypína.
Děla to i když mam obě indučky na stupen 1.