Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rip čidlo

Zdravím.
Potřeboval bych odpojit s 50 watt led pohybové čidlo a sinat sním rele na 220 v.
Krysí jsem řešil připojení 3 watt led žárovky k čidlu a nefungovalo to.
Musel jsem použít 4 watt.
Čidlo musí mít na výstupu nějakou minimální zátěž, aby fungovalo.
Po čase jsem našel na netu info, že je třeba v čidle něco překlemovat, aby to fungovalo.
Už to však nemohu najít.
Neporadí někdo?

Klucí, jak jsem psal nahoře že jsem kdysí chtěl na čidlo připojít 2 watt led a nešlo to.
Ledka se v intervalech 3 vteřiny vypínala a zapínala.
Čidla mi donesl kamoš.
Jedno jsem dnes rozkuchal.
Je tam obyčejné rele na 12 v hjr-3ff-s-h
Co to potom způsobovalo to blinkaní?

Na vině je obvykle odrušovací kondenzátor připojený paralelně k triaku. Lépe jsou na tom spínače s relé, ty ho obvykle nemají (ale není to pravidlem). Nicméně tvůj problém to neřeší. Relé s cívkou 230V má menší odběr než on 2W.