Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rip čidlo

Zdravím.
Potřeboval bych odpojit s 50 watt led pohybové čidlo a sinat sním rele na 220 v.
Krysí jsem řešil připojení 3 watt led žárovky k čidlu a nefungovalo to.
Musel jsem použít 4 watt.
Čidlo musí mít na výstupu nějakou minimální zátěž, aby fungovalo.
Po čase jsem našel na netu info, že je třeba v čidle něco překlemovat, aby to fungovalo.
Už to však nemohu najít.
Neporadí někdo?

Ten nejvýší v prací nakázal koupit 5 kusu led reflektoru s pohyb čidlem.
Vyřešit to tak aby se do nich přivedl kabl cyky 4 x 1.5
Černý zapojit normálně dle plánku - zapojení přes pohy.čidlo a k pohybovému čidlu přípojit sirénu.
Toto se bude spouštět přes hodiny po pracovní době.

A po hnědem přivést napětí od vypínače aby si ve skladě mohl kdokoliv požnout.

Klucí, jak jsem psal nahoře že jsem kdysí chtěl na čidlo připojít 2 watt led a nešlo to.
Ledka se v intervalech 3 vteřiny vypínala a zapínala.
Čidla mi donesl kamoš.
Jedno jsem dnes rozkuchal.
Je tam obyčejné rele na 12 v hjr-3ff-s-h
Co to potom způsobovalo to blinkaní?

sinat sním rele na 220 v. Krysí jsem Nejsem jazykový purista, ale tohle číst bylo na mé chápání :-) Světlo blikalo, protože čidlo je napájeno přes přes spínaný obvod. Pořiď si správné čidlo které umí spínat malé výkony.

Na vině je obvykle odrušovací kondenzátor připojený paralelně k triaku. Lépe jsou na tom spínače s relé, ty ho obvykle nemají (ale není to pravidlem). Nicméně tvůj problém to neřeší. Relé s cívkou 230V má menší odběr než on 2W.