Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka AEG Favorit 86010 VI - rychlé blikání interierového osvětlení

Dobrý den,
v myčce AEG Favorit 86010 VI bliká interierové osvětlení v pravidelných krátkých intervalech (1 světýlko v pravé stěně). Nemá to patrně vliv na funkci, ale je to obtěžující.
Může mi prosím někdo poradit, jestli tím myčka něco hlásí případně, jestli to lze nějak snadno opravit?
Předem moc děkuju,
JL

Dobrý den,
Mám ten samý problém s blikajícím interiérovým světlem...
Kondenzátor bych si vyměnil jen mám myčku vestavnou.
Budu muset myčku vymontovat z linky nebo se dá světlo rozebrat zevnitř?

Děkuji za info

JK