Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na elektrikara

zdravim,nie som elektrikar ,co to zvladnem ale teraz mam v tom chaos....dnes som predlzoval predlzovak svorkami,nic narocne farba na farbu a po odskusani som zistil ze (skusacka obycajna) mi ukazuje prud(rozsvieti sa) aj v zemniacom koliku...tak som narychlo premeral aj ostatne zasuvky v dome a v niektorich to ukazuje v niektorych nie,...prud tam nieje ,skusil som prstom ale preco svieti?....ako to ma bit spravne ma to na koliku zemniacom svietit alebo je niekde zrada ?vdaka za reakcie...

potreboval som predlzovak cca8m s vypinacom a zasuvkami ale som nezohnal tak som do 3m-ho vlozil 5m kabla poctivo kupovaneho v elektre vraj orginal predlzovaci,3ziloveho pomocou cokoladky a zapojil podla farieb neverim ze som daco pomiesal napetie je nalavo akurat ze som zistil ten svietiaci kolik co nesedi...a mne ta skusacka ukazuje aj pred predlzovakom napetie na zemniacom koliku v zasuvke v stene...