Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složení podlahy v podkroví + vytápění

Dobrý den chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně půdní vestavby.
Budu dělat rekonstrukci podkroví kde nyní jsou jen čistě holé trámy.

Tak první budu dělat záklop z osb desek a to ve složení 25mm deska 30mm vata a potom znovu 25mm deska
Bude takto stačit? Trámy nejsou tak daleko od sebe.

Druhý zda je možné i na takto složenou podlahu udělat podlahové topení nebo je lepší v podkroví udělat klasické radiátory?

Díky za odpověďi

Dobrý den, nadešel čas dělat podlahu v podkroví.
Teď řeším otázku první vrstva bude z 25 mm osb s P/D
Chtěl jsem se zeptat zda když bude pero s drážkou mimo trám(cca 5cm z jedné strany) zda je v tom nějaký problém. Samozřejmě desky budou přišroubované a následně na ně přijde druhá vrstva.

Díky